logo_blue

Rekomendowane

Rekomendowane


DEKRA Polska oferuje szeroki zakres specjalistycznych i niezależnych usług eksperckich, które obejmują badania i oceny pojazdów, likwidację szkód, a także doradztwo w zakresie bezpieczeństwa i profesjonalne szkolenia. DEKRA Polska specjalizuje się w obsłudze i wsparciu pojazdów elektrycznych i hybrydowych, oferując szereg usług, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania. Test baterii pojazdu elektrycznego/hybrydowego opiera się na opatentowanym i wysoce zaawansowanym algorytmie oferując wyniki w ciągu zaledwie ok. 15 min. Szybka i precyzyjna weryfikacja stanu baterii EV pozwali ocenić wartość rezydualną używanego auta elektrycznego. 

Co zyskujesz?
Rabat 30% na sprawdzenie kondycji baterii. Korzyści z testu akumulatora:  - Analiza baterii pojazdu elektrycznego lub hybrydowego w ok. 15 minut!
 - Przejrzysty raport wykonany przez niezależnego eksperta.
 - Natychmiastowe dostarczenie wyników testu pocztą elektroniczną.

Jak skorzystać - Kliknij "użyj benefitu" i skopiuj kod 
 - Przejdź na https://test-baterii.dekra.pl/ i wybierz “zamów test baterii” 
 - Wybierz markę pojazdu, model i pojemność baterii 
 - Wpisz w Kod promocyjny i wypełnij formularz zgłoszeniowy. 
 - Zamów usługę postępując zgodnie z komunikatami na stronie. 

Ważne: Usługa dostępna obecnie tylko na terenie miast: Trójmiasto, Poznań, Radom, Warszawa, Wrocław.
gw
Rabat %

30% rabatu na sprawdzenie degradacji baterii w EV

Stałe zniżki

3.2

Euromaster to sieć warsztatów specjalizujących się w serwisie opon oraz w lekkiej mechanice. Ambicją Euromaster jest nieustanne dostarczanie najlepszych opon i usług serwisowych klientom indywidualnym i biznesowym. Euromaster jest częścią Grupy Michelin – jednego z największych, światowych producentów opon. Poza Michelin, Euromaster współpracuje również z innymi producentami opon, a także producentami i dystrybutorami części, akcesoriów i płynów eksploatacyjnych do aut. Dzięki temu tworzymy unikatowy ekosystem wspierający rozwój naszych serwisów. Z kolei klientom oferujemy szeroki zakres usług serwisowych dla ich pojazdów. W ramach współpracy z EV Klub Polska, Euromaster oferuje zniżkę 20% na usługę wymiany opon w serwisach sieci Euromaster.
Co zyskujesz?
20% zniżki na usługę wymiany opon w serwisach sieci Euromaster.
Jak skorzystać? 
1) Umów się na stronie https://www.euromaster.pl/punkt-montazu i wpisz w wiadomości EV KLUB lub zadzwoń do wybranego serwisu w serwisie Euromaster
2) Wejdź do aplikacji EV Klub Polska
4) Kliknij w benefit, a następnie w przycisk „Użyj benefitu”
5) Pokaż kartę klubowicza podczas wymiany opon w serwisie Euromaster
6) Jeśli serwis nie wie o promocji, poproś aby skontaktował się z Centralą Euromaster
Promocja ważna od 1.04.2024
gw
Rabat %

20% zniżki na usługę wymiany opon

Kupony czasowe

4.9

Ev Repair Garge największa niezależna sieć warsztatów zajmujących się naprawą samochodów elektrycznych. Pasja i fascynacja napędami elektrycznymi sprawiają, że chcemy być nie tylko serwisem, ale zależy nam także na poszerzaniu społeczności entuzjastów elektromobilności. Staramy się ją popularyzować i w przystępny sposób wyjaśniać, że samochody elektryczne to nie „czarna magia”.
Co zyskujesz?
- 10% rabatu na przeglądy oraz diagnostyki - 5% rabatu na naprawy mechaniczne
Jak skorzystać? 
1) Kliknij „Użyj benefit”
2) Wyświetloną kartę EV Klub Polska okaż w EV Repair Garage Ciesz się rabatem!
gw
Rabat %

Do 10% rabatu w EV Repair Garage

Stałe zniżki

3.7

Opis Partnera 
Ubezpieczenia Michał Ejme to firma od wielu lat zajmująca się ubezpieczeniami komunikacyjnymi OC, AC, NNW i Assistance. Posiada w ofercie produkty kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych, dzięki czemu jest w stanie zawsze znaleźć i dopasować idealne ubezpieczenie dla każdego samochodu elektrycznego w najniższej cenie. 
Co zyskujesz? 
5% zniżki na pakiet OC+AC oraz kod na darmowe 20 kWh do wykorzystania w sieci GreenWay Polska. 
Jak skorzystać? 
1) Kliknij „Użyj benefit”, a następnie w „Aktywuj benefit” 
2) Zostaniesz przekierowany do pinezki Partnera na Google Maps
3) Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z Partnerem i wspomnij, że chciałbyś skorzystać z oferty promocyjnej EV Klub Polska
gw
Rabat %

5% zniżki na pakiet OC+AC (+ 20 kWh w sieci GreenWay)

Stałe zniżki

5

MagMar to doświadczona firma, która oferuje swoim klientom wynajem samochodów elektrycznych marki Tesla, samochodów dostawczych, oraz sprzedaż ładowarek do samochodów elektrycznych. 
Co zyskujesz?
20% zniżki na wynajem Tesli
Jak skorzystać? - Naciśnij przycisk "Użyj benefitu"
 - Skopiuj kod rabatowy
 - Przejdź na stronę www.magmar.pl
 - Wklej kod rabatowy
gw
Rabat %

20% rabatu na wynajem Tesli

Kupony czasowe

3

Opis Partnera G-ForceAuto Detailingto profesjonalne studio detailingu z Warszawy, posiadające ponad 10-letnie doświadczenie w branży. Z pasji do samochodów powstała firma, która oferuje profesjonalne usługi z zakresu kosmetyki samochodowej, motocykli, łodzi i rowerów.
Co zyskujesz?
20% rabatu na wszystkie usługi G-ForceAuto Detailing. Wybrane usługi: - zabezpieczenie powłoki lakierniczej - aplikacja folii ochronnych PPF - aplikacja powłok ceramicznych i tytanowych - przyciemnianie szyb - zabezpieczenie szyb powłokami hydrofobowymi - czyszczenie, zabezpieczenie i renowacja tapicerek skórzanych - czyszczenie i pranie wnętrz - przygotowywanie aut do sprzedaży, eventów, sesji zdjęciowych
Jak skorzystać?
1) Kliknij „Użyj benefit”
2) Wyświetloną kartę EV Klub Polska okaż w firmie G-Force
Ciesz się rabatem!
gw
Rabat %

20% zniżki na auto detailing od G-Force

Stałe zniżki

4.9

ŠKODA Auto Szkoła to instytucja, która ma na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa na polskich drogach poprzez szkolenie kierowców z zakresu techniki jazdy oraz wykorzystywania systemów bezpieczeństwa, w które wyposażone są nowoczesne samochody. W skład ŠKODA Autodrom Poznań wchodzą dwie maty poślizgowe, okrąg ze śliską nawierzchnią oraz wzniesienie. To wszystko rozszerzone o kurtyny wodne oraz płytę dynamiczną pozwalającą zasymulować poślizg nadsterowny. Szkolenia uczą m. in. radzenia sobie w trudnych warunkach i sytuacjach awaryjnych na drodze, wychodzenia z poślizgów, hamowania awaryjnego i wielu innych elementów bezpiecznej jazdy. Ośrodek wyposażony jest w najnowocześniejsze samochody dostępne dla użytkowników dróg. Posiadamy cały przekrój modeli obejmujący również auta elektryczne. Pojazdy, którymi dysponujemy to bogato wyposażone egzemplarze, które podlegają cyklicznej wymianie – mniej więcej raz na pół roku. Wszystko po to, aby zapewnić uczestnikom naszych szkoleń najwyższy komfort, a także możliwość poznania aut różnego typu i sposobność obcowania z różnorodnymi nowinkami technologicznymi.
Co zyskujesz?
10% zniżki na szkolenie praktyczne doskonalenia techniki jazdy
Jak skorzystać? 
1) Kliknij „Użyj benefit” i skopiuj kod
2) Przejdź na stronę https://www.szkola-auto.pl/
3) Wybierz interesujące Cię szkolenie
4) Kliknij „Kup” a następnie „kup jako voucher”
5) Wklej skopiowany kod w polu „kod rabatowy” Szerokiej drogi!
gw
Rabat %

10% zniżki na szkolenia praktyczne doskonalenia techniki jazdy w Skoda Auto Szkoła

Stałe zniżki

5

Webfleet to jeden z wiodących światowych dostawców rozwiązań telematycznych, zajmującym się zarządzaniem flotą, telematyką pojazdów i usług "connected car". Cyfrowa platforma Webfleet wykorzystywana jest przez każdej wielkości przedsiębiorstwa, w celu zwiększenia efektywności wykorzystywanych pojazdów, obniżenia kosztów eksploatacyjnych, bieżącego wsparcia kierowców oraz zwiększenia wydajności pracy. Z rozwiązań Webfleet korzysta ponad 50 000 klientów w ponad 100 krajach na całym świecie.
Co zyskujesz?
3 miesiące darmowe (pierwsze) oraz 20% zniżki na abonament w aplikacji (platformie) Webfleet.
Rozwiązanie umożliwi Ci: - lokalizację pojazdów w czasie rzeczywistym - monitoring i analizowanie stylu jazdy - skrócenie czasu jazdy i zoptymalizowanie trasy dostaw - oszczędność nawet 20% na kosztach paliwa i przeglądów - poprawę poziomu usług dzięki dynamicznemu przydzielaniu zadań - łatwą komunikację z kierowcami
Jak skorzystać? 
1) Kliknij „Użyj benefit”, a następnie w „Aktywuj benefit”
2) Zostaniesz przekierowany do zewnętrznego formularza
3) Wypełnij formularz wpisując w polu "Kod rabatowy" hasło: EVKLUBPOLSKA Ciesz się rabatem!
gw
Rabat %

20% zniżki na abonament WebFleet Solutions (+3 miesiące gratis)

Stałe zniżki

5